Obëll metali

9.509.80

SKU: N/A Kategori: ,

çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e konturuar prej druri të ahut, e mbarsur, për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Dimensionet:

130x680mm, 130x580mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll metali”