Obëll metali 0257

11.80

Dimensionet: 130 x 480 mm.

Dimensionet e dhëmbëzorëve: 6 x 6 mm.

Ka stok

SKU: 113718 Kategori: ,

Obëll prej çeliku inox, i çelur çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm dorezë ergonomike, e konturuar, tre përbërës (G-21) për përhapjen e llaçeve vetë-rrjedhës, me shtresa të trasha dhe të deformueshme siguron mbulim maksimal të pllakave me zam dizajn i regjistruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll metali 0257”