Obëll me dorëz PVC 0403

3.754.00

Dimensionet: 130 x 270 mm.

SKU: N/A Kategori: ,

Obëll çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, Dorezë ergonomike, e balancuar dhe e konturuar PS – polistireni, për përhapjen e llaçeve ngjitës.

Dimensionet e dhëmbëzorëve:

10 x 10 mm, 8 x 8 mm, 6 x 6 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll me dorëz PVC 0403”