Obëll me dorëz gome 0473

5.70

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 1988 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, e ekuilibruar, në formë, me dy përbërës (G-1) në këmbën e kërcitjes me tarnamid.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,7 mm.
Për aplikimin e llaçit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll me dorëz gome 0473”