Obëll me dhëmb

4.404.50

Dimensionet: 130 x 270 mm.

SKU: N/A Kategori: ,

Obëll çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe e konturuar prej druri të ahut, e llakuar, në një këmbë tarnamid për përhapjen e llaçeve ngjitës.

Dimensionet e dhëmbëzorëve:

12 x 12 mm, 10 x 10 mm, 8 x 8 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll me dhëmb”