Obëll me dhëmb hark 0463

5.50

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 10041 Kategori: ,

Dorezë dy-komponente ergonomike, e ekuilibruar, në formë (G-1) në këmbën e kërcitjes me tarnamid.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,7 mm.
Për shpërndarjen e ngjitësve vetë-nivelues, shtresë të trashë dhe të formuar në pllaka me format të madh.
Garanton mbulimin maksimal të pllakave me ngjitës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll me dhëmb hark 0463”