Obëll gome e kaltërt 0240

4.90

Dimensionet: 130 x 270 mm.

S’ka stok

SKU: 4865 Kategori: ,

Lëmsh i butë çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe e profilizuar me dy përbërës (G-11) në këmbën e tarnamidës për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll gome e kaltërt 0240”