Obëll fuge e kaltër e fortë 0325

4.80

Dimensionet: 95 x 240 mm.

Ka stok

SKU: 4851 Kategori: ,

Për pikë me saldime me çimento dhe epoksi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll fuge e kaltër e fortë 0325”