Obëll fuge e bardhë 0310

6.50

Dimensionet: 140 x 280 mm.

Ka stok

SKU: 4849 Kategori: ,

Obëll plastik me gome të bardhë
Plastike: PS – polistiren.
Dorezë ergonomike dhe në formë.
Jastëk: gome e bardhë, trashësi: 8 mm.
Për piketimin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll fuge e bardhë 0310”