Obëll e kaltërt PVC për kënde 0483

4.70

Dimensionet: 100 x 270 x 30 mm

Ka stok

SKU: 1989 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe në formë e bërë nga PS – polistiren.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,7 mm.
Për mbarimin e suvasë në qoshe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll e kaltërt PVC për kënde 0483”