Obëll e kaltërt 0408

10.50

Dimensionet: 130 x 480 mm.

Ka stok

SKU: 4859 Kategori: ,

Obëll çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e ekuilibruar, e konturuar prej druri ahu, e llakuar, për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll e kaltërt 0408”