Obëll e kaltërt 0407

8.25

Dimensionet: 130 x 380 mm.

Ka stok

SKU: 667 Kategori: ,

çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm
dorezë ergonomike, e ekuilibruar, e konturuar prej druri ahu, e llakuar
për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll e kaltërt 0407”