Obëll 0472

7.00

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 20096 Kategori: ,

Doreza ergonomike dhe e ekuilibruar e bërë nga druri i ahut, në këmbën e zgjatur të aluminit, garanton ngurtësi më të madhe të pjesës së punës.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,7 mm.
Për aplikimin e suvave të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll 0472”