Obëll 0260

5.80

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 20080 Kategori: ,

Obëll prej çeliku inox, i butë, G-24 çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë tre-komponente ergonomike, e balancuar dhe e konturuar (G-24) në këmbë tarnamid për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll 0260”