Obëll 0210

6.20

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Vetëm 1 stok

SKU: 10045 Kategori: ,

Lëmsh i butë çeliku inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe e profilizuar me dy përbërës (G-2) në këmbën e tarnamidës
për aplikimin e veshjeve të përfundimit të gipsit dhe aplikimin e llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll 0210”