Obëll 0206

5.50

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 114846 Kategori: ,

Lundër çeliku inox me qoshe të rrumbullakosura, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm,
dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe e profilizuar me dy përbërës (G-1) në këmbën e tarnamidës
për aplikimin e suvasë së gipsit, falë dy qosheve të rrumbullakosur, mjeti lë më pak shenja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll 0206”