Multimetër digjital 100

45.00

Strehim ABS i prishur dhe rezistent ndaj ndikimit, Ekran LC shumë i lexueshëm me ndriçim sfondi, Funksioni i mbajtjes së të dhënave.
Ekran: LCD me 4 shifra.
Kategoria e mbingarkesës: CAT III 600 V.
Gjerësia e brezit AC V: 40 –1000 Hz.
Rezistenca: 0 – 60 Ω ± 2,0%, ± 5 Shifra.
Duke filluar: Automatik.
Pesha: 115 g përfshirë. bateri.

Ka stok

SKU: 18926 Kategori: ,

Multimetër Testboy Pocket 100 është një zhvillim i mëtejshëm i Testboy Pocket popullor. Për shkak të konstruksionit të saj kompakt, shumë funksioneve dhe funksionimit të lehtë, është një ndihmë e vlefshme jo vetëm në zanatet ose në sektorin industrial, por edhe për elektricistët hobi gjatë të gjitha detyrave standarde të matjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multimetër digjital 100”