Mistri 0801

5.20

Dimensionet: 200 x 190 mm.

Ka stok

SKU: 20097 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, me dy përbërës (G-6).
Steelelik tokësor i dyanshëm, trashësi 1,2 mm, i bashkuar.
I ekuilibruar në mënyrë të përsosur.
Për punimet e tullave dhe suvatimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mistri 0801”