Mistri 0954

5.90

Madhësia: 100mm.

Ka stok

SKU: 114851 Kategori: ,

Mistri çelik inox, rezistent ndaj acidit, i trashë 1.2 mm, tokë nga të dy palët ngjitur, Dorezë ergonomike, me dy përbërës (G-5),për punë prej guri dhe tulla.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mistri 0954”