Mistri 0820

8.00

Madhësia: 180 mm.

Ka stok

SKU: 20084 Kategori: ,

Dorezë ergonomike e ahut me certifikim FSC.
çeliku me fortësi dhe fleksibilitet të rritur.
Sipërfaqe pune e mbrojtur me llak transparent.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mistri 0820”