Mistri 0803

5.10

Dimensionet: 120 x 180 x 80 mm.

Ka stok

SKU: 113715 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, e ekuilibruar, me dy përbërës (G-6).
Trashësia: 1.2 mm, e salduar.
Mistri i përkryer i ekuilibruar.
Për punimet e tullave dhe suvatimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mistri 0803”