Mikser me tel të rrumbullakët

3.505.90

SKU: N/A Kategori: ,

Steeleliku, nxitësi i galvanizuar
Shufra e rrumbullakët – ø 8 mm 120 (1207), ø 10 mm (1208).
Për nxitje të llaçeve dhe ngjitësve të pllakave.

Zgjedhë madhësin:

500mm, Ø 90mm, 500mm, Ø 80mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser me tel të rrumbullakët”