Mikser me M14 1211

13.30

Madhësia: 600mm, Ø 130mm.

Ka stok

SKU: 4894 Kategori: ,

Mikser çeliku, nxitësi i galvanizuar, shufra e rrumbullakët Ø 12,5 mm me mbarim M-14, për nxitje të suvasë, llaçeve dhe zamit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser me M14 1211”