Mikser 1231

11.20

Dimensionet: 95 x 500 mm.

Ka stok

SKU: 113717 Kategori: ,

Mikser çeliku, galvanizuar, shufra e rrumbullakët Ø 10 mm me fundin e SDS. për nxitje të suvasë, llaçeve dhe zamit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser 1231”