Mbushës fuge të pllakave

1.601.90

SKU: N/A Kategori: ,

Plastike.
Prerja e gomës në anët në kënde të ndryshme për mbushjen më të saktë të bashkimit në vende me vështirësi të arritshme.
Për pikë me saldime me çimento dhe epoksi.

Zgjedhë madhësin:

145mm, 245mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushës fuge të pllakave”