Mbushës DRIVE 13000 829566

179.00

Vetëm 2 stok

Fillestar portabël i jashtëzakonshëm shumë kompakt me shumë funksione 12V për motorët, automobilët, kampe, motorët detarë etj.
Përshtatet me dy dalje USB (1A-2,1A) për të ngarkuar pajisjet elektronike (tableta, smartphone, MP3 player, fletore, kamera etj.), Dy dalje 12 / 19V për laptopët dhe pajisjet e tjera dhe dy me intensitet të lartë dritat LED urgjente.
Përdor qelizat polimer me litium LiPo me efikasitet të lartë që sigurojnë karikim të shpejtë dhe të plotë, të monitoruar vazhdimisht nga një seri LED.
I plotë me kabllot fillestare, lidhës të ndryshëm për pajisjet mobile, prizën e çakmakut dhe ngarkesën në mur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushës DRIVE 13000 829566”