Mbrojtëse e mbushur dhe mbajëse celulari E-05393

40.80

  • Dimensionet: 520 x 23 x 410 mm.
  • Pesha: 0,47 kg.

Vetëm 1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse e mbushur dhe mbajëse celulari E-05393”