Mbajtëse thike dhe gërshëre E-05262

(1 customer review)

13.20

  • Dimensionet: 100 x 50 x 200 mm.
  • Pesha: 0,08 kg.

Ka stok

1 shqyrtim për Mbajtëse thike dhe gërshëre E-05262

  1. Florand Memaj

Shtoni një shqyrtim