Mbajtëse çekani dhe sopate E-05240

14.40

Dimensionet: 110 x 65 x 165 mm.
Pesha: 0,13 kg.

Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse çekani dhe sopate E-05240”