Mbajtëse anësore matrapiku dhe mjetesh E-05234

15.00

  • Dimensionet: 110 x 70 x 165 mm.
  • Pesha: 0,15 kg.

Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse anësore matrapiku dhe mjetesh E-05234”