Marker për kablla 0747

2.00

Madhësia e kokës: 0.75 mm.

Ka stok

Për shënimin dhe shënimin e përhershëm të kabllove elektrike, përbërësve precizikë mekanikë, lidhjet kabllovike dhe etiketat.
Tharje e lehtë dhe e shpejtë.
Bojë me erë të ulët, pa shtimin e xylen toluenit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Marker për kablla 0747”