Marker me kokë të gjatë 1102

4.10

Madhësia e kokës: 25 mm.

Ka stok

SKU: 17155 Kategori: ,

Tregues për shënimin e vrimave të stërvitjes dhe zonave me vështirësi
Extra e gjatë (25 mm) dhe e hollë çelik – e përkryer për punën e instalimit.
I rezistueshëm nga uji në pothuajse çdo sipërfaqe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Marker me kokë të gjatë 1102”