Makinë për prerje të pllakave DC-250-1200

1,450.00

Kodi: DC-250-1200
120cm

Vetëm 1 stok

SKU: 113641 Kategori: , Etiketë:
Rregullimi i lartësisë së kokës duke lejuar rregullimin e lartësisë së prerjes.
E rregullueshme (0 deri 60º) me ndalesë anësore.
Tavolinë e lëvizshme për pastrim të lehtë.
Këmbë të palosshme me rrota të integruara për bartje të lehtë.
E pajisur me sistemin ZERO DUST(zero pluhur).
Testuar dhe çertifikuar nga TNO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë për prerje të pllakave DC-250-1200”