Makinë e pllakave DU-200

519.00

Këmbë të palosshme të integruara. Shumë e lehtë për tu rregulluar.
Me rrota dhe dorezë për një transport dhe manovrim më të rehatshëm.
Dorezë me dy materiale, ergonomi më e mirë.
Rezervuari i jashtëm i ujit, i lehtë për t’u trajtuar dhe pastruar.

Ka stok

SKU: 113643 Kategori: ,

Materiale
Për prerjen e pllakave qeramike, ideale për pllaka dyshemeje dhe muri.

Veçoritë
Asambleja e motorit e montuar në kushineta rrëshqitëse dhe e palosshme për prerje me mitra.
Me ndalesë anësore për prerje të përsëritura dhe katror të rregullueshëm nga 0 në 45°.
Motor me lëvizje direkte me mbrojtës termik dhe shasi të përforcuar.
Tub i valëzuar për të mbrojtur kabllon e energjisë dhe tubin e ujit.
Shërbehet me kabllo dhe teh diamanti Ø200mm tip CEV-PRO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë e pllakave DU-200”