Lapsë të kuq për dru 1157

0.35

Madhësia: 175 mm.

Ka stok

SKU: 17156 Kategori: ,

Prodhuar me dru gëlqereje të imët.
Ky dru mund të mprehet lehtësisht dhe është një kombinim i shkëlqyer i qëndrueshmërisë dhe fleksibilitetit.
Plumbi 2H.
Për shënimin e imët dhe të saktë në dru, kartoni, letër,…
Fshirja e provës dhe rezistente ndaj motit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lapsë të kuq për dru 1157”