Kuti pune Tager KTC30256B

39.90

Dimensionet: 415 x 290 x 290mm

Ka stok

SKU: 118455 Kategori: ,

– Trup mbështetës i qëndrueshëm dhe rezistent i bërë nga një përzierje polimerësh.
– I lëvizshëm.
– Të grumbullueshme.
– Mund të montohet në mur.
– Dorezë ergonomike.
– Hapësira e magazinimit e bërë nga materiali i butë.
– Bërë nga materiale të imëta për 3 Kuti TAGER me përmasa 284 x 243 x 60 mm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti pune Tager KTC30256B”