Kuti pune KXB8040W

59.50

Dimensionet: 795 x 380 x 307mm

Ka stok

SKU: 118440 Kategori: ,

– Trup shumë i qëndrueshëm me strukturë të përforcuar.
– Dy doreza për transport të lehtë.
– Një copë litari solide siguron që produkti të jetë i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i qëndrueshëm ndaj ujit.
– Rrota të ngurta me shkel që sigurojnë komoditetin e përdorimit.
– Lidhës për bashkim me elementët e sistemit X-Block.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti pune KXB8040W”