Kuti pune KXB604050

69.90

Dimensionet: 546 x 380 x 510mm.

Ka stok

SKU: 118439 Kategori: ,

– Trup shumë i qëndrueshëm me strukturë të përforcuar.
– Rrota të ngurta me shkel gome për rehati
të përdorimit.
– Dorezë e qëndrueshme teleskopike.
– Një copë litari e ngurtë siguron që produkti të jetë pluhur
provë dhe rezistente ndaj ujit.
– Kapacitet i madh i ngarkesës për transport edhe
mjetet më të rënda.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti pune KXB604050”