Kuti pune KXB604030CS

20.20

Dimensionet: 536 x 354 x 300 mm

Ka stok

SKU: 118441 Kategori: ,

– Trup shumë i qëndrueshëm me strukturë të përforcuar.
– Mundësia e lidhjes dhe stivimit me elementet e sistemit X-Block.
– Ndarëse të brendshme për personalizimin e hapësirës së brendshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti pune KXB604030CS”