Kuti pune KHV453535

(1 customer review)

16.60

Dimensionet: 445 x 360 x 337 mm

Ka stok

SKU: 118445 Kategori: ,

– Trupi i bërë nga përzierja e polimerit të përforcuar.
– Struktura e përforcuar e murit.
– Dorezat ergonomike ABS.
– Mbërthyes të qëndrueshëm ABS.
– I papërshkueshëm nga pluhuri dhe i qëndrueshëm ndaj ujit falë një copë litari të ngurtë.
– Sirtari funksional.

1 shqyrtim për Kuti pune KHV453535

  1. Visar Berisha

Shtoni një shqyrtim