Kuti pune HEAVY KHV603520

30.00

Dimensionet: 585 x 360 x 217mm

Ka stok

SKU: 118444 Kategori: ,

– Trupi i bërë nga përzierja e polimerit të përforcuar.
– Struktura e përforcuar e murit.
– Dorezat ergonomike ABS.
– Mbërthyes të qëndrueshëm me dy përbërës të bërë nga ABS dhe elastomeri.
– Një copë litari solide siguron që produkti të jetë i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i qëndrueshëm ndaj ujit.
– Hapësira funksionale e magazinimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti pune HEAVY KHV603520”