Kuti pune 650x280x314mm XBLOCK SOLID PRO KXS6530

(1 customer review)

27.30

X-BLOCK SOLID TOOLBOX PRO është projektuar me një copë materiali të ngurtë, është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i vlerësuar me IP65.
Produktit i është vendosur një dorezë praktike ngritëse, një ndarës dhe një transportues i brendshëm.

Ka stok

SKU: 120349 Kategori: ,

1 shqyrtim për Kuti pune 650x280x314mm XBLOCK SOLID PRO KXS6530

  1. Yaver Hacimacun

    Qualitet qendrushem,flm

Shtoni një shqyrtim