Kositëse multi 18V DUX18ZX1

295.00

*Jo i pajtueshem me baterite 1.5Ah dhe 2.0Ah!
* kjo pajisje nuk përmban mbushës apo bateri!
Shpejtësia e ndryshueshme Freni i motorit Shpejtësia konstante nën ngarkesë Ndryshimi elektronik i numrit të rrotullimeve Kufizimi i fuqisë të rrymës gjatë aktivizimit

Vetëm 2 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kositëse multi 18V DUX18ZX1”