Komplet rrypi për vegla dhe pesha të rënda E-05175

136.80

  • Dimensionet: 880 x 0 x 310 mm.
  • Pesha: 1,73 kg.

Vetëm 1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet rrypi për vegla dhe pesha të rënda E-05175”