Kokë për kabllo-zhabica

11.7018.50

100 njësi
Për një lidhje të sigurt.

SKU: N/A Kategori:

Një lidhje e sigurt është thelbësore kur instaloni linja elektrike. Një lidhje e ngushtë me gaz mund të vendoset duke përdorur mjetin automatik dhe lidhëset Wiha automatike, duke garantuar kështu një kontakt të sigurt afatgjatë. Kolla në formë konike e bën më të lehtë futjen e telave në mëngë. Lidhësit pa halogjen Wiha ofrojnë rezistencë ndaj nxehtësisë deri në 105 ° C. Ata janë të çertifikuar në standardet e aplikueshme dhe kërkesat e UL.

Zgjedhë madhësin:

0,5-1,0 mm², 1,5-2,5 mm², 4,0-6,0 mm²

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kokë për kabllo-zhabica”