Kofe e pllakave 16L 9901

30.00

Vetëm 2 stok

SKU: 4887 Kategori: ,

Seti përmban:
1524 – kovë 20l me rrota dhe rrjet,
1525 – rolle,
0387-obëll me sfungjer,
0325-obëll.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kofe e pllakave 16L 9901”