Këndore për llajsne 1644

2.003.40

SKU: N/A Kategori: ,

Prodhuar nga plastike (polistiren).
Përdoret për prerjen e shiritave prej druri në 90 ° dhe 45 °.

Zgjedhë dimensionet:

250x80x50mm, 300x115x65mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këndore për llajsne 1644”