Këllëf dhe çantë universale trapani, majtas ose djathtas E-05125

53.10

  • Dimensionet: 260 x 145 x 270 mm.
  • Pesha: 0,55 kg.

Vetëm 1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këllëf dhe çantë universale trapani, majtas ose djathtas E-05125”