Kaçavidë E-screwdriver, set 1, speedE® 42266

224.90

Slotted, Phillips, PlusMinus / Pozidriv, 12 copë përfshirë. L Boxx Mini me slimBits, bateri dhe karikues.

P_PH P_Schlitz P_Xeno-PZ_PlusMinus

Ka stok

SKU: 18295 Kategori: ,

Paketa elektrike 1x slimBit E çarë 3.5 mm (41159) *
Paketa elektrike 1x slimBit E çarë 5.5 mm (34581) *
1x slimBit bit elektrik Phillips PH1 (34583)
1x slimBit bit elektrik Phillips PH2 (34584)
1x slimBit bit elektrik PlusMinus / Pozidriv SL / PZ1 (34589)
1x bit elektrik i hollë Bit Plus PlusMinus / Pozidriv SL / PZ2 (34590)
1x L Boxx Mini
Mbushës 1x për bateri Li-ion 18500 me USB dhe prizë UK (42766)
1 bateri, 180000 Li-ion 2 njësi në kuti (41914)
Shpejtësia e dorezës së kaçavidës Ex 1x
* asnjë version i hollë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaçavidë E-screwdriver, set 1, speedE® 42266”