Kaçavida elektrike Slotted

6.3016.70

 
Dorezë e komponentit të dyfishtë e optimizuar në mënyrë ergonomike për lodhje të reduktuar dhe transmetim optimal të forcës.
Dizajni i dorezës parandalon rrotullimin.
Krom vanadium çeliku molibden.
Testuar VDE: po.
SKU: N/A Kategori: ,
Zgjedhë madhësin:

5.5mm, 4.0mm, 3.5mm, 3.0mm, 2.5mm, 10.0mm, 6.5mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaçavida elektrike Slotted”